Adana İl Gençlik politikaları Başkanlığı gençlere moral yemeği verdi.
Haber
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 22:43 Bu haber 760 kez okundu
 
Adana İl Gençlik politikaları Başkanlığı gençlere moral yemeği verdi.
İyi Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu'nunda katıldığı yemekte gençler Partilerini iktidara taşıma sözü verdiler.
SİYASET Haberi
Adana İl Gençlik politikaları Başkanlığı gençlere moral yemeği verdi.

İyi Parti  Adana İl Gençlik politikaları Başkanı Aslıhan Kaya gençlere moral yemeği verdi.


İyi Parti  Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu'nunda katıldığı yemekte gençler Partilerini iktidara taşıma sözü verdiler.


Yaptıkları başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı gençlerimizin yanında oldugumuzu hissetmeleri adına moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için ve devam eden  birlikteliğimizi sağlamak adına  yemek düzenlediğini söyleyen İl Gençlik politikaları Başkanı Aslıhan Kaya Adana'da yapılan faaliyetllerde gecesini gündüzüne katarak başarılı çalışmalar yapan gençlerimize teşekkür ediyorum dedi.
Yaptıkları çalışmalar için gençlere teşekkür eden  Başkan Boyvadaoğlu “ Gelecegimizin teminatı gençlerimize her zaman destek vererek sahip çıkan partimiz Gençlerin geleceğe güvenle bakması için özverili bir şekilde çalışmalar yapmaktadır.''


Türkiye'mizin İYİ olması yolunda attığımız adımlar ve çalışmalar kapsamında  Gençlik Politikaları Başkanımız Aslıhan KAYA ve Gençlik Teşkilatımıza teşekkür ediyorum diyerek,Gençlerle yemekte bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana, İl, Gençlik, politikaları, Başkanlığı, gençlere, moral, yemeği, verdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı