Şirketlerin ihtiyacı olan tüm süreçleri tek platformda buluştu
Haber
13 Haziran 2022 - Pazartesi 20:25 Bu haber 113 kez okundu
 
Şirketlerin ihtiyacı olan tüm süreçleri tek platformda buluştu
EKONOMİ Haberi
Şirketlerin ihtiyacı olan tüm süreçleri tek platformda buluştu

Şirketlerin ihtiyacı olan tüm süreçleri tek platformda buluşturan Türk girişimi Defterdar, Beykoz’da yer alan yalı ofisindeki lansmanla tanıtıldı. Yerli girişim platforma katılan girişimcilerin üç adımda iş hayatına katılmasını sağlıyor. Gerçekleşen lansmana Defterdar ekibi, partner şirketlerden yöneticiler ve girişim dünyasından yatırımcılar katılım sağladı.

Pandemiyle birlikte rekor artış gösteren yeni şirket kurulumları girişimcilere birçok farklı sorumluluk veriyor. Şirket kurulum süreçlerinden girişimci desteklerine, adres beyanından marka tescil başvurularına, ön muhasebeden dijital dönüşüm çözümlerine kadar şirket yönetiminde önemli noktalar yer alıyor.

Şirket sahiplerinin bu süreçlerdeki tüm yönetimini tek panelde bir araya getiren Defterdar, 360 derece yönetim hizmeti sunuyor. Beykoz’da yer alan yalı ofislerinde tanıtılan Türk girişimi Defterdar şirketlerin kurulumdan yönetime tüm süreçlerine entegre çözümler sunmayı hedefliyor.

Dakikalar içerisinde online olarak şirket kurulumu sağlanıyor

Üç adımda online olarak iş kurulumu sağlayan girişim geliştirdiği panel ve iş ortaklarıyla muhasebe, sanal ofis ve e-ticaret entegrasyonu gibi hizmetler sağlıyor. Türkiye’nin en başarılı muhasebe girişimlerinden Paraşüt, önde gelen e-ticaret yönetim şirketlerinden Yengeç, Sistem Global ve 13 şehirde 53 farklı paylaşımlı ofis çözümü sunan eOfis ile partner olan Defterdar, 1 Temmuz itibariyle faaliyetlerine başlayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şirketlerin, ihtiyacı, olan, tüm, süreçleri, tek, platformda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı