Şehre iz bırakmaya hazır mısın?
Haber
14 Nisan 2021 - Çarşamba 07:57 Bu haber 166 kez okundu
 
Şehre iz bırakmaya hazır mısın?
SPOR Haberi
Şehre iz bırakmaya hazır mısın?

Antrenmanınla şehre iz bırakmaya hazır mısın?

Red Bull hem aktif yaşayanları hem de antrenman yapmak isteyip yeterli motivasyonu bulamayanları harekete geçirecek yeni bir projeyi duyurdu. Türkiye’nin online aktif haritasını çıkartmayı amaçlayan projede katılımcılar koşarak, yürüyerek ya da bisiklet sürerek şehre izlerini bırakıyor. Kat ettikleri rotayı siteye yükledikçe RedBull.com/sehreizinibirak sitesindeki haritaya anlık olarak rotalar yansıyor. 

Red Bull, aktif yaşamı destekleyen yeni projesini duyurdu: Şehre İzini Bırak. Türkiye’nin online aktif haritasını çıkartmayı amaçlayan projede katılımcılar koşarak, yürüyerek ya da bisiklet sürerek şehre izlerini bırakıyor. Kat ettikleri rotayı siteye yükledikçe RedBull.com/sehreizinibirak sitesindeki haritaya anlık olarak rotalar yansıyor.

7 Mart-31 Mayıs tarihleri arasında devam edecek olan projeye dileyen herkes RedBull.com/sehreizinibirak adresini ziyaret ederek dahil olabilecek. Projeye katılım adımları ise oldukça kolay. Katılımcıların koşarak, yürüyerek ya da bisiklet sürerek gittiği rotanın ekran görüntüsünü formu doldururken siteye yüklemesi yeterli. Her hafta bisiklet, koşu ve yürüyüş olmak üzere 3 farklı kategoriden en fazla iz bırakan katılımcılar Red Bull Shop’tan farklı ödüller kazanıyor. Bu rotalar sayesinde sitedeki haritadaki izler gün geçtikçe artarken ödülleri kazanmak için de kıyasıya rekabet devam ediyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehre, iz, bırakmaya, hazır, mısın?,
Yorumlar
Haber Yazılımı