Öndeş Tekstil Altın Melek ödülleri sahiplerini buluyor.
Haber
19 Haziran 2022 - Pazar 08:41 Bu haber 224 kez okundu
 
Öndeş Tekstil Altın Melek ödülleri sahiplerini buluyor.
KÜLTÜR Haberi
Öndeş Tekstil Altın Melek ödülleri sahiplerini buluyor.

Magazin, Sanat ve müzik dünyasının önemli ödülleri arasında yer alan Öndeş Tekstil Altın Melek ödülleri sahiplerini buluyor.

Türkiye’de artık bir gelenek haline gelen magazin, sanat ve müzik dünyasının önemli ödülleri arasında yer alan Öndeş Tekstil Altın Melek Ödülleri, 30 Haziran akşamı Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek görkemli gece ile sahiplerini bulacak.

Tayyar Işıksaçan ve Gözde Özceylan’ın sunumuyla gerçekleşecek muhteşem gece de ödül alacak isimler, tamamı gazetecilerden oluşan juri tarafından kapalı oylama usulu belirlendi. tüm Türkiye’nin heyecan ile beklediği oylama sonuçları açıklanmaya başladı. 

Jürinin ilk toplantısı sonucunda belirlenen isimlerden olan, Merve Boluğur, Seren Serengil, Ece Mumay, Orhan Gencebay, Çağla Şikel, Zeynep Dizdar, Faruk K, Ferdi Akarnur, Aydilge, Esra Sönmezer, Uğur Arslan, Tuğba Altıntop, Murat Serezli, Wılma Elles, Gökçe Kırgız, Cansu Taşkın, Nihat Doğan, Anıl Budak, Çiğdem Günal, Bülent Uslu, Nihal Çoşkun, Esra Sönmezer, Su Burcu Yazgı Çoşkun , Onur Seyit Yaran , Didem Delen Ve Pınar Eliçe alanlarının en iyileri olarak belirlenirken, ikinci jüri toplantısı sonucunda da sürpriz isimlerin listeye eklenmesi bekleniyor

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öndeş, Tekstil, Altın, Melek, ödülleri, sahiplerini, buluyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı