Öğrencilere Oryantasyon Programı Düzenlendi
Haber
04 Haziran 2021 - Cuma 08:21 Bu haber 143 kez okundu
 
Öğrencilere Oryantasyon Programı Düzenlendi
ÇÜ Adana Meslek Yüksekokulu Öğrencileri İçin Oryantasyon Programı Düzenlendi
EĞİTİM Haberi
Öğrencilere Oryantasyon Programı Düzenlendi

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Adana Meslek Yüksekokulunu bu yıl kazanan ve Adana’da ikamet eden öğrenciler oryantasyon programı düzenlendi. Covid-19 önlemleri gereği sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen oryantasyonda, bölüm öğretim elemanları tarafından birinci sınıf öğrencilerine MYO hakkında bilgi aktarıldı. 

 

Beyazevler Kampüsü’nde gerçekleşen etkinlikte Çukurova Üniversitesinin akademik, sosyal ve kültürel imkânları hakkında bilgiler paylaşılarak öğrencilerin okullarına ve öğrenim gördükleri programlarına uyum sağlamasının amaçlandığı bildirildi.

 

Çocuk Gelişimi ile Cilt Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Programları öğrencilerinin oryantasyona tabi tutulduğunu aktaran Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Levent Sangün, öğrencilere hoş geldiniz konuşması yaptı.

Adana Meslek Yüksekokulu hakkında genel bilgiler aktaran Prof. Dr. Sangün ve bölüm öğretim elemanları tarafından, Meslek Yüksekokulunun tüm programlarını kapsayacak olan eğitimlerde Çukurova Üniversitesi ve Meslek Yüksekokulunun işleyişi, Beyazevler Yerleşkesi ve programlarla ile ilgili de bilgiler paylaştı.

 

Yerleşke gezintisi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile oryantasyon programının ilki sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrencilere, Oryantasyon, Programı, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı