İyi parti Yüreğir gençlik kolları ziyaretlerine devam ediyor.
Haber
16 Mart 2021 - Salı 22:29 Bu haber 783 kez okundu
 
İyi parti Yüreğir gençlik kolları ziyaretlerine devam ediyor.
SİYASET Haberi
İyi parti Yüreğir gençlik kolları ziyaretlerine devam ediyor.

İyi parti Yüreğir gençlik kolları Hüseyin Mangtay başkanlığında esnaf ve mahalle gezilerine devam ediyor.

İyi parti Yüreğir gençlik kolları başkanı Hüseyin Mangtay gençlik kolları başkan yardımcıları ve kalabalık gençlik kolları teşkilatıyla  gezilerinin devamına Adana'nın duayen siyasetçisi ve iş insanı Ali Antepüzümünü iş yerinde ziyaret ederek devam etti.

Gençlik kolları Mangtay; Yüreğir gençlik kolları olarak ,Yüreğirde siyasette önemli isimleri ziyaret edeceklerini programladıklarını, bu doğrultuda gezilerine ilkini  Adana'nın tanınmış siyasetçilerinden  Ali Antepüzümü'nü ziyaret ederek başladıklarını, ziyaretlerinin amacının siyasette etkili kişilerin bilgi ve birikimlerinden faydalanmak istediklerini söyleyerek , son derece faydalı geçen görüşmede sayın Antepüzümü bizlere yol gösterici bilgiler aktardı, kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim dedi.

Karşılıklı fikir alışverişlerin söylendiği gündemle ilgili konuşan Antepüzümü ise görüşme esnasında siyasi geçmişimden bazı  tecrübelerimi gençlerle paylaşmak mutluluğuna eriştim. Ziyaretlerinden dolayı Yüreğir gençlik kolları başkanına ve arkadaşlarına teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette Başkan Mangtay'a gençlik kolları yönetim kurulu üyelerinden, Buse Donar, Cihangir Nar ve Sergen Çulha eşlik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İyi, parti, Yüreğir, gençlik, kolları, ziyaretlerine, devam, ediyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı