COPA, BAYİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
Haber
21 Haziran 2022 - Salı 06:46 Bu haber 112 kez okundu
 
COPA, BAYİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
COPA, KARADENİZ BÖLGESİ VE ŞANLIURFA BAYİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
EKONOMİ Haberi
COPA, BAYİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından COPA, Şanlıurfa’daki bayileriyle 7 Haziran Salı günü Nevali Otel’de, Karadeniz Bölgesi bayileriyle de 13 Haziran Pazartesi günü Samsun Sheraton Otel’de bir araya geldi. Toplantılarda 2022 yılının ilk 5 ayını değerlendirilirken, yeni döneme ilişkin hedef ve stratejilerini paylaşıldı.  

Yüksek verimli iklimlendirme çözümleri sunan COPA Isı Sistemleri, iş ortaklarıyla bir araya gelmek amacıyla düzenlediği bayi ve yetkili servis toplantılarına hız kesmeden devam ediyor. COPA Isı Sistemleri, Şanlıurfa’daki bayileriyle 7 Haziran Salı günü Nevali Otel’de, Karadeniz Bölgesi bayileriyle de 13 Haziran Pazartesi günü Samsun Sheraton Otel’de bir araya gelerek, verimli toplantılar gerçekleştirdi. 2022 yılının ilk 5 ayını değerlendirildiği toplantılarda COPA’nın hedefleri, ürünleri ve satış sonrası hizmetleri ele alındı.

Toplantıda sunum gerçekleştiren COPA Türkiye Satış Müdürü Can M. Zengin, COPA’nın satış stratejilerinden ve bölgelerdeki büyüme hedeflerinden bahsetti. COPA Satış Sonrası Hizmetler Yöneticisi Ali Erdemir, gerçekleştirdiği sunumda satış sonrası hizmetlerin önemini vurgularken, Ürün Yöneticisi Okan Aygün ise COPA ürünleri hakkında sunumlar gerçekleştirerek detaylı bilgiler paylaştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: COPA,, BAYİLERİYLE, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı