Ceyhan Ticaret Odası Üyelerine Ayrıcalık!
Haber
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 07:10 Bu haber 187 kez okundu
 
Ceyhan Ticaret Odası Üyelerine Ayrıcalık!
EKONOMİ Haberi
Ceyhan Ticaret Odası Üyelerine Ayrıcalık!

Ceyhan Ticaret Odası Üyelerine Eğitim Ayrıcalığı Sunuyor 

 

 

 

Bölgenin ekonomik açıdan kalkınması adına önemli çalışmalar yürüten Ceyhan Ticaret Odası, yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekleyerek Konya Ticaret Odası iştiraki olan Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ile eğitimde iş birliği protokolü imzaladı. İki kurum arasında imzalanan protokol kapsamında Ceyhan Ticaret Odası üyelerine, birinci derece yakınlarına ve eşlerine 15 destek bursu sağlanacak. 

KTO Karatay Üniversitesi, Pilotaj Bölümünden Tıp Fakültesine, Hukuk Fakültesinden Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümüne dek farklı alanlarda toplam 44 ön lisans ve lisans, 31 lisansüstü programı bünyesinde barındırmakta, bu programlarda yaklaşık 500’ü uluslararası olmak üzere 8.500 KTO Karataylı öğrenim görmektedir. KTO Karatay Üniversitesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı oda ve borsalara yönelik hayata geçirdiği “Ahilik Bursu” imkânıyla iş arayan değil, işte aranan ve kendi işini kuran mezunlar yetiştirmeyi amaçlıyor. 

Ceyhan Ticaret Odası Üyelerine Eğitim Ayrıcalığı Sunuyor 

Ceyhan Ticaret Odası yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekleyerek, Türkiye’nin önemli üniversitelerinden KTO Karatay Üniversitesi ile eğitimde iş birliği protokolü imzaladı. KTO Karatay Üniversitesi ile imzalanan protokol kapsamında Ceyhan Ticaret Odası’nın üyelerine, birinci derece yakınlarına ve eşlerine, üniversitenin lisans veya ön lisans programlarına kayıt yaptırmaları hâlinde, 15 oranında indirim ve 10 eşit taksitte ödeme imkânı sağlanacak.  

Ceyhan Ticaret Odası’nın önümüzdeki dönemlerde de Türkiye’nin önemli kurumlarıyla iş birlikleri devam edecek. 

CTO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can ile KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bayram Sade arasında, üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi adına imzalanan protokol ile CTO üyeleri, üyelerinin eşleri ile üyelerin birinci derece yakınlarına 2021 -2022 Akademik Yılı'nda geçerli olmak üzere,  KTO Karatay Üniversitesi'nde tercih ettikleri Lisans ve Ön Lisans programlarında Ahilik Bursu kapsamında Yüzde 15 indirim ve 10 taksit imkanı sağlanacak. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ceyhan, Ticaret, Odası, Üyelerine, Ayrıcalık!,
Yorumlar
Haber Yazılımı