Boyvadaoğlu; Gençler bize ışık saçıyor.
Haber
21 Şubat 2021 - Pazar 09:50 Bu haber 613 kez okundu
 
Boyvadaoğlu; Gençler bize ışık saçıyor.
İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk BOYVADAOĞLU İyi gençlikle Gelecek planları yapıyor.
SİYASET Haberi
Boyvadaoğlu; Gençler bize ışık saçıyor.

Türk gençliğini her türlü kötü alışkanlık ve bağımlılıktan uzak tutarak konusunda planlı ve programlı çalışmalar yaparak, spor, kültür ve sanat faaliyetlerinin gündelik alışkanlıklar haline getirilmesini temin etmek, Parti Politakalarımızın başında gelmektedir diyen Başkan Boyvadaoğlu Gençlerle sık sık biraraya geliyor.

 İYİ Gençlik kolları sayesinde, yaptıgımız toplantılarda, genç insanların sorunlarını öğrenerek  bu sorunlara yönelik girişimlerde bulunma fırsatını elde ediyoruz.

 

Gençlik Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Sn. Aslıhan KAYA' nın Başkanlığında bir araya gelerek, ülkemizin geleceği için önemli olan,değerli fikirlerini paylaşan gençlerimizle toplantıda buluştuk.

Konusunda deneyimli olan gençlerimizle yaptığımız, gündeme dair konuşmalarımızla ve  fikir alışverişleriyle verimli geçen toplantıya;

İl Sekreterimiz Sn. Mehmet Hüseyin BAŞAĞALAR, Teşkilat Başkanımız Sn. Duran Hakan ŞAŞMAZ ve İl Yöneticilerimizle birlikte katıldık.

Bu toplantıda emeği geçen Başta Gençlik Politikalarından sorumlu İl Başkan Yardımcım Sn. Aslıhan KAYA' ya, Yardımcıları; Sn .Aslıhan Begüm GÜNGÖR, Sn. Metin SAVAŞ' a ve Orhan KIBRIS' a teşekkür ediyorum.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Boyvadaoğlu;, Gençler, bize, ışık, saçıyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı