SmartMessage’a Güneydoğu Asya’dan Mükemmellik Ödülü
Haber
21 Haziran 2022 - Salı 09:52 Bu haber 104 kez okundu
 
SmartMessage’a Güneydoğu Asya’dan Mükemmellik Ödülü
TEKNOLOJİ Haberi
SmartMessage’a Güneydoğu Asya’dan Mükemmellik Ödülü

Omnichannel pazarlama konusunda uzmanlığıyla ön plana çıkan SmartMessage, Endonezya’da düzenlenen 6. NXT CX Summit SEA etkinliğinde Pazarlamada Mükemmellik Ödülüne layık görüldü.

 

Türkiye’de doğan ve pazarlama teknolojileri sektöründe değişik coğrafyalara on beş yılı aşkındır hizmet sunan SmartMessage, Asya’da da ismini duyurmaya devam ediyor. Güneydoğu Asya pazarına yönelik bir etkinlik olan ve bu yıl altıncısı düzenlenen NXT CX Summit SEA etkinliğinde SmartMessage “Omnichannel Pazarlamada Mükemmellik” ödülünü almaya hak kazandı ve ödülünü bölgenin önde gelen müşteri deneyimi liderlerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte aldı. 

 

Global emeklerin karşılığı
 

ScribeMinds tarafından düzenlenen etkinlikte alınan ödülle ilgili SmartMessage’ın CEO’su Oğuz Küçükbarak: “Ülkemiz için önemli fırsatlar içeren bir pazarda oldukça değerli bir ödüle layık görüldük. Bir Türk teknoloji markası olarak farklı coğrafyalarda yaptığımız işlerin teveccüh görmesi bizleri daha da motive ediyor. Alanımızda ülkemizin önemli bir potansiyele sahip olduğunu göstermek adına adımlar atıyoruz. Özellikle globalde kabul görmek yeni hedefler için bizi cesaretlendiriyor” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SmartMessage’a, Güneydoğu, Asya’dan, Mükemmellik, Ödülü,
Yorumlar
Haber Yazılımı