OTOMOTİV SATIŞ SONRASI SEKTÖRÜNDE DEV SATIN ALMA
Haber
26 Haziran 2022 - Pazar 09:30 Bu haber 230 kez okundu
 
OTOMOTİV SATIŞ SONRASI SEKTÖRÜNDE DEV SATIN ALMA
EKONOMİ Haberi
OTOMOTİV SATIŞ SONRASI SEKTÖRÜNDE DEV SATIN ALMA

Otomotiv satış sonrası pazarında dünyada önemli bir oyuncu olan GroupAuto Türkiye, iş ortaklarının ticari hacimlerini geliştirmesine destek olma ve perakende müşteriye dönük servis zinciri kurma kararı ile AutoGrouppe’ yi satın aldı. Türkiye çatısı altında otomotiv satış sonrası hizmet ağını genişletmeyi hedefleyen marka, AutoNetwork Car Service ismiyle, yıl sonunda 120’nin üzerinde bayiye ulaşarak ülkemizdeki servis ağını genişletmeye hazırlanıyor. 

Her marka ve model araç için garantili hizmeti ve mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyen şirket, GroupAuto Türkiye tedarikçilerine ve iş ortaklarına ek iş hacmi yaratacak organizasyonu ile ülke çapında yaygın, otomotiv satış sonrası sektöründe zincir servis olarak faaliyet göstermeye hazırlanıyor. 

2 BİNDEN FAZLA İSTİHDAM

Gerçekleştirilen satın alma ile AutoNetwork Car Service bayilerinin ihtiyacı olan eğitim, teknoloji, pazarlama ve doğru yedek parçaya en kısa sürede ulaşımı sağlanacak. Halihazırda 800 kişiye istihdam sağlayan marka, bayi sayısındaki artış ile yıl sonunda 2 binden fazla istihdama ulaşmayı planlıyor. Firma, hedefini global vizyonu ve yerel samimiyet anlayışıyla destekleyerek uygun fiyatlı, garantili ve güvenilir hizmeti mottosu olarak belirledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: OTOMOTİV, SATIŞ, SONRASI, SEKTÖRÜNDE, DEV, SATIN, ALMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı