Kuzu Effect AVM'de birlik ruhu halen var.
Haber
10 Mayıs 2021 - Pazartesi 10:41 Bu haber 281 kez okundu
 
Kuzu Effect AVM'de birlik ruhu halen var.
BİRLİK ve BERABERLİK RUHU DEVAM EDİYOR
EKONOMİ Haberi
Kuzu Effect AVM'de birlik ruhu halen var.

 

 

Ankara’nın en seçkin alışveriş merkezi olma özelliğine sahip Kuzu Effect AVM, kısıtlamaların ardından kiracılarına desteğini bir kez daha gösterdi. 

 

Zorlu geçen pandemi sürecinde her zaman kiracılarının yanında olan Kuzu Effect AVM, güncellenen kısıtlamalarda da desteğini eksik etmedi. Birlik ve beraberlik ruhunun her zaman öncelikleri olduğunu belirten Kuzu Effect AVM Yönetimi, “Bu süreç tüm sektörleri derinden etkiledi. Ancak bizler her zaman kiracılarımızın yanındayız. Kısıtlamaların ardından sağlıklı günlerde yine hep birlikte ziyaretçilerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu. 

Marka karması ve geniş restoran seçenekleri ile ziyaretçilerine keyifli alışveriş deneyimi sunan Kuzu Effect AVM, kısıtlamaların ardından açılabilir cam tavanları sayesinde doğal havalandırmada alışveriş yapma imkanıyla konuklarını karşılayacak. DN 5 sertifikasına göre; Çalışma prensibi bakımından dünyadaki tek açılır kapanır cam sistemine sahip olan Kuzu Effect, açık havada alışveriş yapma imkanı sunuyor. 

Temiz havada güvenilir alışveriş yapmak isteyenleri karşılamak için gün sayan Kuzu Effect AVM, yeni sürprizleriyle de ziyaretçilerini şaşırtmaya hazırlanıyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuzu, Effect, AVM'de, birlik, ruhu, halen, var.,
Yorumlar
Haber Yazılımı