DAYI ŞOV, ASPOVA VE CHABY’Yİ AĞIRLADI
Haber
17 Ekim 2021 - Pazar 09:31 Bu haber 140 kez okundu
 
DAYI ŞOV, ASPOVA VE CHABY’Yİ AĞIRLADI
GÜNDEM Haberi
DAYI ŞOV, ASPOVA VE CHABY’Yİ AĞIRLADI

Dayı Şov, bu hafta iki eğlenceli konukla birlikte, şarampolden yuvarlanır gibi hareketli ve bol kahkahalı bir bölüme sahne oldu.Su gibi akan muhabbete Dayı’nın güldüren skeçleri, sürprizler, konuklarla oynadığı oyunlar ve bolca müzik eşlik etti.

 

Stüdyoya ilk olarak gelen Aspova, Dayı’nın Senelerce brutal vokal yaptın, sonra parayı rapten vurdun” diye takılması üzerine, Kim vurmadı ki, Berkcan Güven bile rap yapıyor” diyerek genç Youtubera diss attı.

 

Cezanın mentorluğunda rap dünyasını sallayacak program geliyor

Aspova programda GAİNde yayınlanmaya başlayacak yeni projesi Gain Açık Mikrofonu da duyurdu. Cezanın mentorluğunda, Tepki, Server Uraz ve Aspovanın jüriliğinde gerçekleşecek yarışma için hazırlıkların sürdüğünü anlattı, “İnsanlar şu anda katılım gösteriyorlar. Ekimde muhtemelen yayında olacağız” dedi. Ayrıca katılmak isteyenlerin programın sitesinden hazırlanan beatleri indirip, üzerine bir dakikalık videolarını çekip başvuru yapabileceklerini söyledi.

 

R&Byi Türkiyeye getiren benim”

Sevilen rapçi, Dayı’nın Rapte önemli olan ne? Teknik mi, mahlas mı?”sorusuna, Benim için gerçeklik ve içerik önemli. Anlattığı şeyi bana ne kadar geçirebiliyor? Ondan sonrasında da ses tonu, ses kullanımı gibi şeyler gelecek” diye cevapladı. Kendisi hakkında Aslında popçu” şeklinde yorum yapanlara ise, Ben R&B yapıyorum”, R&Byi Türkiyeye getiren benim” şeklinde yanıt verdi. 

 

Türkiyede Ceza, Sagopa Kajmer ve Fuat Erginle düet yapmak istediğini söyleyen Aspova, yurt dışından kiminle feat atmak istediğiyle ilgili soru üzerine ilginç bir anekdot anlattı: Bir gün stüdyoda eski şarkıları dinlerken, 50 Cent çalıyordu. 50 Cente ulaşabilir miyiz dedik. Yarım saat içinde menajerine ulaştık. Düet için bizden 250 bin dolar istedi.”

 

Türkiyede yabancı olmanın ekmeğini yedim”

Programın ikinci konuğu Chaby, babasının işleri dolayısıyla Türkiyeye geldiklerini ve 15 yıldır burada yaşadıklarını anlattı. Dayı’nın Biri sana Türkçeyi öğren, gerisi gelir” diye akıl verdi mi’ sorusu üzerine, Bir yabancı olarak Türkiyede sevilen bir karakter oluyorsun zaten. Ben de onun ekmeğini yedim” dedi. 

 

Dayı’ya rakip çıktı

Dayı, Chabyyi masasına çağırarak, kendi kurguladığı “Bir Yabancı Bir Dayı” ismini verdiği programı sunmasını istedi. Chaby, Koreden ithal ettiği fikirleriyle Dayı’nın ekmeğini adeta elinden almaya çalıştı. GAİN için yeni format önerilerinde bulundu. Ancak Dayı, programının elden gitmesine izin vermedi.

 

Aspovanın konserine sadece Chabyyi davet etmesi üzerine ise Dayı’nın, Bana artistik yaptın ama benim gücüm az değil. Kapatırım mekanı, bir masa kurdururum, bir bana söylersin” demesi tüm stüdyoyu güldürdü. Chaby’nin Aspova’ya attığı pas üzerine Aspova stüdyoda bulunan Boğaziçi üniversiteli öğrencileri de konserine davet etti. 

 

Gecenin zirvesi Eskimiş Senelere” düeti oldu

Hızla akan dopdolu programın zirvesi ise Aspova ile Dayı’nın Eskimiş Senelere” düeti oldu. Ünlü rapçinin muhteşem performansına Dayı, kendi yazdığı sözlerle eşlik etti ve rap dünyasında da bir iddiası olabileceğini göstermiş oldu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DAYI, ŞOV,, ASPOVA, VE, CHABY’Yİ, AĞIRLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı