ASKF Kadın Komisyonu’nda “Elif İnce” Dönemi Başladı
Haber
18 Mart 2021 - Perşembe 18:46 Bu haber 330 kez okundu
 
ASKF Kadın Komisyonu’nda “Elif İnce” Dönemi Başladı
SPOR Haberi
ASKF Kadın Komisyonu’nda  “Elif İnce” Dönemi Başladı

ASKF Kadın Komisyonu’nda

“Elif İnce” Dönemi Başladı

 

ASKF Kadın Komisyonu’nun yeni Başkanı Elif İnce oldu. ASKF Kenan Kutay Toplantı Salonunda yapılan toplantı sonrasında göreve başlayan İnce, “ Geçen dönem başkanlık görevinde bulunan Nurcihan İnanır'a teşekkür ederim. Yeni yönetim ile çoğulcu katılımı benimseyeceğiz. Sporla uğraşan tüm kadınlarımıza kapımız açık. Hizmet yolunda gayret göstermeye devam edeceğiz” dedi. ASKF Başkanı Ahmet Bozan’da,yeni görevinde İnce ve yönetim kurulu’na başarı dileğinde bulunurken yapılan toplantıda gelecek günler ile ilgili yol haritası belirlendi. Çalışma prensipleri tartışıldı.

 

ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan ise Kadınlarımızın sporun içinde sayılarının çoğalmasının önemine vurgu yaparak:

Kadın elinin değdiği her yerde başarı vardır, özveri vardır, gurur vardır. İnşaallah daha güzel işlere bu ekip imza atacaktır. Önceki dönem başkanımız Nurcihan inanır'a ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyoruz, yeni görev alan Başkanımız Elif İnce'ye ve ekip arkadaşlarına başarılar diliyoruz, dedi.

 

Elif İnce Kimdir ?

1971 Osmaniye Düziçi doğumlu 1984 yılında Mehmet Özlü ihtisas spor kulübünde karateyle tanışmıştır. 75 kez milli sporcu olmuş Karate branşında Adana’ya bayanlarda ilk Türkiye 1.liğini getirmiştir. Ferdi ve açık siklet şampiyonalarında Türkiye 1.si olarak Adanamızı ve Türkiyemizi temsil etmiştir. Şuan da,5.dan 5.kademe teknik direktör olarak özel salonun da başarılı sporcular yetiştirmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ASKF, Kadın, Komisyonu’nda, , “Elif, İnce”, Dönemi, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı