5 YILDIR SOKAKTA YAŞIYORDU YENİ YAŞAMINA UĞURLANDI
Haber
28 Mart 2021 - Pazar 09:01 Bu haber 212 kez okundu
 
5 YILDIR SOKAKTA YAŞIYORDU YENİ YAŞAMINA UĞURLANDI
YAŞAM Haberi
5 YILDIR SOKAKTA YAŞIYORDU YENİ YAŞAMINA UĞURLANDI

Seyhan’da hiç kimsenin aç ve açıkta kalmaması için tüm imkanlarını seferber eden Akif Kemal Akay başkanlığındaki Seyhan Belediyesi, yardım elini uzattığı evsiz vatandaşlardan Ahmet Binici, yepyeni umutlarla, iş bulduğu Antalya’daki yeni yaşamına uğurlandı.

 

5 YILDIR SOKAKTA YAŞIYORDU

Başkan Akay’ın talimatıyla sokakta yaşayan vatandaşları otele yerleştirip, tüm ihtiyaçlarını karşılayan Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, 5 yıldır sokaklarda yaşadığı belirlenen Ahmet Binici’ye yardım elini uzattı. Binici, yapılan sağlık kontrollerinin ardından Seyhan Belediyesi tarafından bir otele yerleştirildi.

 

ÜÇ DİL BİLİYOR

Kişisel bakım, kılık kıyafet ve gıda ihtiyaçları da karşılanan Binici, diğer evsiz vatandaşlarla birlikte Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği sosyalleşme etkinliklerine katıldı. Üç dil bilen Binici, Adana Otogarı’ndan iş bulduğu Antalya’ya Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri çalışanları tarafından uğurlandı.

 

“ALLAH RAZI OLSUN”

5 yıldır sokaklarda yaşayan ve Antalya’da garsonluk yapacak olan Ahmet Binici “Bu soğuk kış aylarında bizi otelde misafir eden Seyhan Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. İş buldum. Mutluyum, bana yardımcı oldukları için teşekkür ederim” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 5, YILDIR, SOKAKTA, YAŞIYORDU, YENİ, YAŞAMINA, UĞURLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı