AKDENİZ’İN MAVİLİĞİNDE MASAL GİBİ BİR DÜĞÜN
Haber
21 Haziran 2022 - Salı 06:28 Bu haber 111 kez okundu
 
AKDENİZ’İN MAVİLİĞİNDE MASAL GİBİ BİR DÜĞÜN
YAŞAM Haberi
AKDENİZ’İN MAVİLİĞİNDE   MASAL GİBİ BİR DÜĞÜN

Antalya’nın en güzel lokasyonunda bulunan ve şehrin güzelliğini Beydağları’nın manzarasıyla birleştiren Akra Hotels, hayatının en anlamlı ‘Evet’ cevabını verecek çiftlere, bu sezonda da masal gibi bir düğün yaşatmaya hazırlanıyor.

 

Yeşilin ve mavinin birleştiği noktada bulunan bahçesinde ya da çok şık dekore edilmiş balo sonunda, çiftlerin tercih ettiği mekâna yönelik hizmet sunan Akra, profesyonel hizmetin yanı sıra daima hatırlanacak masal gibi bir düğün gerçekleştirmek için hayal edilen her şeyi en ince ayrıntısına kadar detaylandırıyor.

 

Profesyonel ekibine, şık detayların ve gurme lezzetlerin eşlik ettiği bir organizasyonu özel fırsatlarla evlenecek çiftlere sunan Akra Hotels; açık ve kapalı alanlardaki toplam 500 kişi kapasitesi, sunduğu danışmanlık hizmeti, misafirperverliği ve etkili çözümleriyle hem genç çiftlere hem de misafirlerine keyifli bir akşam yaşatıyor.

 

Müşteri memnuniyetini kendine misyon edinen Akra Hotels; hafta içi düğününü ve kına gecesi organizasyonunu burada gerçekleştirecek çiftlere ayrıca 15 indirim fırsatı da sunuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKDENİZ’İN, MAVİLİĞİNDE, , , MASAL, GİBİ, BİR, DÜĞÜN,
Yorumlar
Haber Yazılımı