Adana İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ’i bekliyor.
Haber
09 Haziran 2021 - Çarşamba 09:12 Bu haber 235 kez okundu
 
Adana İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ’i bekliyor.
SİYASET Haberi
Adana İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ’i bekliyor.

Adana İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ’i bekliyor.
"Allah nasip ederse Türkiye’de ki  esnafın herbirinin, herbir ilçede elini sıkacağım" diyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener,14 haziran Pazartesi günü Adana’ya gelecek.


İyi Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu 14 haziran Pazartesi günü Adana’ya gelecek olan Genel Başkan Meral Akşenir’i  Adana teşkilatları ile en iyi bir şekilde karşılamaya hazır olduklarını söyledi.
Başkan Boyvadaoğlu yaptığı açıklamada İl ve İlçe teşkilatları olarak günler öncesinden  bu karşılama üzerine yoğunlaşarak hazırlıklarımızı tamamladıklarını söyleyerek;
Genel Başkan  Meral Akşener’in  20 Ocak 2020' tarihinden beri, Antalya'dan başlayarak ziyaretlerini sürdürdüğünü, Bu süre zarfında 33 il ve 140 ilçeyi ziyaret ettiğini, İl, İl,İlçe, İlçe gezen Genel Başkan Meral Akşener’in  vatandaşın dertlerini dinleyip, Çözüm üretilmesi gereken acil konuları meclise taşıyarak çözüm üretilmesini istediğini söyledi.
 Adana programını sayın genel başkanımıza yakışır bir şekilde başlatıp bitirmek  en büyük arzumuzdur,diye devam eden Başkan Boyvadaoğlu,
14 Haziran Pazartesi günü Saat 11 de Mola tesislerinde Sayın Genel Başkanımızı  karşılayarak Adana gezimize başlayacağız. İmamoglu ve Kozan ziyaretlerini yaparak  esnafların sorunlarını dinleyeceğiz.
Gezi programına çalışmalarına destek veren  il ve ilçe teşkilatlarıma yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı  teşekkür ediyorum diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana, İyi, Parti, Genel, Başkanı, Meral, Akşener, ’i, bekliyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı